Fotopríspevok: Slovenský raj

V sobotu 18. októbra 2014 sa skupinka podieľajúca sa na tvorbe tohtoročných Detských olympijských hier a detského tábora doplnená o ďalších mladých z našej farnostina čele s p. kaplánom Radom a p. kaplánom Martinom zúčastnila výletu v Slovenskom raji, kde si užívala krásy jedného z najväčších turistických lákadiel Slovenského raja – Prielomu Hornádu. Napriek náročnému terénu a niekoľkým pádom sa celý výlet niesol vo veľmi priateľskom duchu. Aktéri sobotňajšej vychádzky si výborne oddýchli, upevnili staré priateľstvá a taktiež nadviazali nové. Naša farnosť sa prostredníctvom tohto výletu pekným spôsobom odvďačila všetkým spoluorganizátorom DOH a detského tábora, ktorí tak mohli načerpať v dych vyrážajúcom prostredí nenapodobiteľnej slovenskej prírody nové sily na prípravu ďalších farských akcií. Veľká vďaka patrí obom kaplánom, ktorý výlet nielen zorganizovali, ale ním aj sprevádzali a svojou prítomnosťou sa postarali o veľmi dobrú náladu. Všetci sa už tešíme na ďalší podobný výjazd.

Za snímky ďakujeme  účastníkom výletu.

Ostatné fotky nájdete vo fotogalérii z aktuálneho roka.