Fotopríspevok: Volejbalový turnaj Prešovských farností

V sobotu 30.augusta sa na farskom dvore kostola Prešov-Sídlisko III. konal volejbalový turnaj medzi prešovskými farnosťami, ktorého sa zúčastnila aj naša farnosť s tímom „Božie deti“.Turnaj sa hral na dve skupiny, v ktorej boli tri tímy. V skupine hral každý s každým a neskôr postupujúce tímy hrali semifinále. S mladými pod vedením Paľa Fecka sme sa prebojovali do finálového zápasu so Solivarskou farnosťou. Súboj o prvé miesto bol napínavý a ťažký, ale za výbornej podpory pána kaplána Martina a ďalších priateľov sme tento zápas tesne vyhrali. Umiestnili sme sa na prvom mieste a do zbierky našich farských športových trofejí sme priniesli nový pohár. Aj vďaka tomuto turnaju sme mohli spoznať nových ľudí a stráviť s nimi deň. Vďaka všetkým organizátorom a kaplánom z farnosti Kráľovnej pokoja na Sídlisku III. za usporiadanie a výbornú organizáciu tohto turnaja a dúfame, že sa tam stretneme aj o rok.

Text: Betka

Fotoarchív: kaplán Martín Rečlo

Ostatné fotky nájdete vo fotogalérii z aktuálneho roka.