Aktuálne farské oznamy z nedele 9. júna

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 9. júna.

 

 – Dnes popoludní sa na v Prešove na námestí bude sláviť Deň rodiny. Program potrvá od 13.00 do 19.00. Súčasťou programu budú aj rôzne atrakcie pre deti. Podrobnejší program nájdete na výveske.
– V stredu po detskej svätej omši, ak bude priaznivé počasie, pozývame zvlášť prvoprijímajúce deti na opekačku, ktorá sa uskutoční pri CVČ.
– Športfest
bude na budúcu sobotu a nedeľu (15.6. – 16.6.) so začiatkom v sobotu  o 9.00: registrácia športovcov, rozlosovanie skupín a následne otvorenie športfestu. V nedeľu potom pokračujeme od 13.30. Touto cestou pozývame všetkých záujemcov. Prihlásiť sa môžete v CVČ alebo aj cez internet na stránke centra: www.cvcjp2.sk. Zároveň pozývame do tímu dobrovoľníkov. Organizačné stretnutie bude zajtra (10.6.) o 19.00 v PC na 2. poschodí.
– CVČ ponúka prázdninovú činnosť pre deti od 6 do 13 rokov. Pripravené sú aj rôzne turistické a cyklistické výlety pre staršie deti a mladých do 30 rokov. Bližšie k programom na stránke centra alebo osobne v pracovných dňoch od 10.00h – 17.00h.
– Koinonia Ján Krstiteľ pozýva na festival pre mladých s názvom Victory. Uskutoční sa na budúcu sobotu v SOŠ Technická na Volgogradskej ul.
– Na budúcu nedeľu bude mesačná zbierka na kostol.