Aktuálne farské oznamy z nedele 6.novembra

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 6. novembra

• Modlitba ruženca spojená s eucharistickým požehnaním a výmenou ružencových tajomstiev bude dnes o 14.30.
  • V piatok budeme sláviť výročie posviacky nášho kostola. Zároveň v tento deň začína Týždeň Cirkvi pre mladých:
    • piatok (11.11.): Po večernej sv. omši prezentácia Svetových dní mládeže v Krakowe – spomínať budú účastníci z našej farnosti, ktorí tam boli.
    • sobota (12.11.): premietanie filmu God´s not dead 2 (prekl. Boh nie je mŕtvy) v pastoračnom centre na prízemí o 19.00.
    • nedeľa (13.11.): možnosť urobiť skutok milosrdenstva návštevou Domova dôchodcov. Stretávka je o 13.20 pred kostolom.
    • V sobotu (19.11.) plánujeme výlet do Tatier (Žiarska dolina). Zapisujte sa v sakristií s poplatkom 6 € za cestu do budúcej nedele.
  • Stále je možnosť pre mladých prihlásiť sa na Godzone (15.11. /utorok/ v Košiciach). Zapísať sa môžete v sakristii s poplatkom 2 €.
  • Na budúcu nedeľu je v našej košickej arcidiecéze zatvorenie Jubilejných brán milosrdenstva. V Konkatedrále sv. Mikuláša to bude pri sv. omši o 10.00 a pre náš dekanát to bude v Obišovciach popoludní o 14.30 taktiež pri sv. omši. V mene o. arcibiskupa vás na tieto sv. omše pozývame.
  • Na budúcu nedeľu bude zbierka na náš kostol.

Šalgovík

Sv. omše: