Aktuálne farské oznamy z nedele 5. júna

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 5. júna:

• Dnes popoludní o 14.30 bude modlitba ruženca spojená s eucharistickým požehnaním a výmenou ružencových tajomstiev.
  • Dnes od 14.00 – 18.00 sa v centre mesta slávi Deň rodiny. Je pripravený program tak pre deti ako aj pre rodičov.
  • Cirkevná umelecká škola sv. Mikuláša, ktorá má pobočku na Sekčove, pozýva na prijímacie pohovory od pondelka do stredy (14.00 – 17.00) na Ďumbierskej 14. Bližšie info na výveske.
  • Na budúcu nedeľu bude mať primície náš bývalý diakon Dušan Harvilik. Primičná sv. omša začne o 10.30 vo farskom kostole v Humennom. Ste pozvaní.
  • Pozývame deti z našej farnosti na detský tábor:

dátum: 11.- 15.7.2016

miesto: Rekreačné stredisko – Mníchovský potok (pri Bardejove)

cena: 65 €

vek: 7 – 13 rokov

Prihlášku si vyzdvihnite v sakristii. Počet deti je limitovaný a keďže v minulom roku bol záujem veľký, tak tábor ponúkame iba pre deti z našej farnosti.

Prihlášky spolu s peniazmi doneste najneskôr do budúcej nedele do sakristie, resp. kancelárie. Ak si prihlášku zoberiete ale rozhodnete sa, že dieťa sa tábora nezúčastní, tak nám prihlášku vráťte prázdnu.

• V predaji si môžete kúpiť odborný časopis Verbum na tému Milosrdenstvo (4,50 €).
  • omša v Šalgovíku bude na budúcu nedeľu o 8.00. V stredu a piatok o 18.00.