Aktuálne farské oznamy z nedele 5. októbra

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 5. októbra.

• Modlitba ruženca bude dnes popoludní o 14.00, spojená s eucharistickým požehnaním a výmenou ružencových tajomstiev.
  • Dnes po ruženci o 15.00 vás chceme pozvať na dramatizáciu o živote pátra Pia. Život a posolstvo tohto charizmatického svätca nám priblížia hostia z farnosti Veľká Lomnica. Predstavenie bude trvať jednu hodinu, ale zážitok, ktorý si odnesieme bude trvať určite dlhšie.
  • Celoprešovská mládežnícka sv. omša bude na budúci piatok u Saleziánov na Bottovej ul. o 18.00.
  • kaplán Martin pozýva mladých na mládežnícke stretká, ktoré budú každú sobotu na fare o 19.00. Prvý krát stretko bude na budúcu sobotu.
  • Stretnutie seniorov bude na budúcu nedeľu (12.10.) o 15.00 v PC.
  • Ponuka pre dievčatá: V dňoch od 24.10. – 26.10. pozývame mladé dievčatá (tínedžerky J) na duchovno – relaxačno – zábavný víkend v Hermanovciach. Záujemkyne nech sa prihlásia s poplatkom 10 € v sakristii do 17. 10.
  • Dnes po sv. omši je zbierka na rádio Lumen.
  • V uplynulých dňoch boli vymaľované zadné a bočné steny kostola a chór. Prosíme tých, ktorí zvyknú stávať pre stenách, aby neokopávali steny a neopierali o ne svoje topánky.