Aktuálne farské oznamy z nedele 5. augusta

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 5. augusta.

 

– Modlitba posvätného ruženca a výmena tajomstiev s eucharistickým požehnaním bude dnes o 14.30.

– Zajtra 6. 8. je sviatok Premenenia Pána. Na viac bude sv. omša o 9:00 hod.

– Detské olympijské hry budú tak ako každý rok v posledný prázdninový týždeň (26.8. – 31.8.) Prihlášky budú v sakristii, vyplnenú prihlášku spolu s peniazmi vhoďte do pripravenej krabice v sakristii. Prihlasovanie je možné do 20. augusta 2012. Cena: 10 €, dvaja súrodenci po 9 €, traja a viac súrodencov po 8 €.

– Stretnutie pútnikov do Fatimy a Lúrd z oboch termínov bude 13. augusta (pondelok) po večernej sv. omši v kostole. Na druhý turnus od 17.9 – 27.9. máme ešte voľné miesta. Kto by ešte mal záujem, nech sa ohlási v kancelárii na fare.

– Deti, ktoré sa zúčastnili detského letného tábora v Belej nad Cirochou (prípadne ich rodičia), si môžu v sakristii bezplatne vyzdvihnúť DVD-čko s fotkami z tábora.

– CVČ pripomína už prihláseným, aj ostatným záujemcom, že denný pobyt v centre začína už v pondelok 6.8. so zaujímavým programom. Denný pobyt je určený pre deti vo veku od 7 do 13 rokov. Prázdninový program je pripravený na nasledujúce tri týždne. Denný poplatok je 3 eurá, ktorý zahŕňa obed, desiatu a pitný režim. Tešíme sa na Vás.