Aktuálne farské oznamy z nedele 4. novembra

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 4. novembra.

 

 

– Dnes popoludní o 14.30 bude modlitba posv. ruženca spojená s eucharistickým požehnaním a výmenou ružencových tajomstiev.

– Neokatechumenátne hnutie pozýva na katechézy, ktoré sa konajú každý pondelok a štvrtok o 19.00 v Katolíckom kruhu na Jarkovej 77.

– V piatok je u nás celoprešovská mládežnícka sv. omša. Zároveň prosíme gazdinky, mamičky, babičky… ak by nám chceli pomôcť pri pohostení mladých z Prešova, aby upiekli nejaký ten koláč a priniesli ho v piatok do PC medzi 17:00 a 18:00. Za každú takúto pomoc ďakujeme.

– V rámci Týždňa Cirkvi pre mládež bude 10.11. (sobota) o 19.00 RETRO párty v PC na prízemí. Pozvaní sú všetci mladí, ktorí majú radi tanec, súťaže, zábavu. Vstupné je priniesť nejaké občerstvenie (koláče, chlebíčky…). Podmienkou je prísť oblečený v retro štýle, bude súťaž o najlepší retro vzhľad, víťazi dostanú pekné ceny.

– O týždeň v pondelok (12.11.) plánujeme účasť na koncerte pre mladých s názvom GODZONE. Uskutoční sa v Košiciach o 18.00. Odchod autobusu je o 16.00 od fary. Poplatok za cestu: 2 €. Hláste sa v sakristii s poplatkom do piatku.

– Na budúcu nedeľu si pripomenieme 12. výročie konsekrácie nášho kostola.

– Keďže 11–dňová púť do Izraela sa „neujala“, ponúkame klasický 8-dňový program púte do Izraela od 8. do 13. marca. Cena: 675 €. Bližšie informácie s konkrétnym programom nájdete na nástenkách. Prihlásiť sa dá v kancelárií na fare, resp. v sakristii.

– Záujemcovia o koncert Petra Rubika (Opisanie swiata), ktorý bude 23. 11. o 19.00 v košickej Steel Aréne, sa môžete prihlásiť v kancelárií na fare. Cena lístka bez dopravy je 25 €.

– V predaji pri hl. vchode si môžete kúpiť CD so všetkými príhovormi z minulotýždňových misií vo formáte MP3. Zároveň je na ňom aj pár fotografií. Cena: 2 €.