Aktuálne farské oznamy z nedele 23. februára

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 23. februára.

 

 

– Združenie kresťanských seniorov pozýva svojich členov na fašiangový ples, ktorý bude v sobotu 1. marca v PC na 1. poschodí. Začiatok je o 17.30.
– Pri východoch z kostola nájdete formuláre na darovanie 2 % z vašich daní na naše občianske združenie Kráľ Sekčova. Nájdete ho taktiež na našej internetovej stránke (www.sekcov.fara.sk). Ďakujeme všetkým, ktorí, podporíte našu farnosť. Vyplnené tlačivo spolu s dokladom, ktorý vám dá váš zamestnávateľ, nám doneste, prosím, do konca apríla. Môžete zobrať formulár aj pre známych, kolegov v práci… Chceme osloviť aj podnikateľské subjekty a firmy, resp. tých, ktorí ešte nikdy nikde nepoukázali 2 %, aby nám ich darovali.
– Keďže o dva týždne začína pôstne obdobie – Popolcovou stredou – pozývame vás pristúpiť k sviatosti zmierenia už tento týždeň. Spovedať budeme nasledovne:
Streda: 16.00-18.00; Štvrtok: 08.00-09.00, 16.00-19.00; v piatok nespovedáme. V spovedaní však budeme pokračovať ešte aj v pondelok a utorok pred Popolcovou stredou.
– Kto by mal záujem prísť na sv. omšu do obnoveného kostola v Šalgovíku, ktorý bol včera slávnostne posvätený, sv. omše sú tam každý utorok a piatok o 17.00 a v nedeľu o 9.00.
– Úmysly svätých omší na mesiace apríl, máj a jún budeme zapisovať až o týždeň, od 3. marca.
– Dnes je zbierka na kostol. Ďakujeme za milodary.