Aktuálne farské oznamy z nedele 22. septembra

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 22. septembra.

– Úmysly sv. omší do konca roka sú už obsadené. Až by ste chceli obetovať na sv. omšu, ktorá bude odslúžená v inom kostole kňazmi, ktorí nemajú úmysly, tak sa zastavte u nás v kancelárií.
Odchod autobusu pre animátorov, ktorí sa prihlásili na výlet do Tatier, bude v sobotu o 7.30. S tým, že výlet začína spoločnou sv. omšou tu v našom kostole o 7.00.
Zbierka z minulej nedele na rekonštrukciu kostola v Šalgovíku bola 2 200 €. Ďakujeme za milodary.
– Na budúcu nedeľu je zbierka na rádio Lumen.
– Dnes po sv. omši si môžete kúpiť nové číslo nášho farského časopisu Kuriér. Nájdete v ňom nahliadnutie do niektorých aktivít farnosti za ostatné obdobie, taktiež sa v ňom predstavia dve nové tváre v našej farnosti: p. kaplán Jozef a diakon Marek.