Aktuálne farské oznamy z nedele 21. októbra

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 21. októbra:

• Pozývame vás na modlitbu posvätného ruženca o 14.30.
  • Dnešná nedeľa sa v katolíckej cirkvi slávi ako „Misijná nedeľa“. V tento deň je na celom svete zbierka na podporu misijných diel. Ďakujeme za vaše milodary.
  • Dnes večer pozývame na koncert, ktorý bude v podaní James Evans band. Koncert bude v našom kostole o 19.00.
  • Bratia Kapucíni pozývajú na koncert, ktorý bude o týždeň v nedeľu (28.10.) o 16.00 v kine Scala. Lístky si môžete zakúpiť v sakristii, resp. v predajni František.
  • Naša farnosť sa opäť zapojí do kampane Sviečka za nenarodené deti, ktorú organizuje pro-life organizácia Fórum života s podporou a požehnaním biskupov Slovenska. Cieľom kampane je pripomenúť si osud nenarodených detí, ktoré zomreli pri spontánnom alebo umelom potrate. Túto originálnu sviečku s logom kampane si môžete zakúpiť v sobotu pri hlavnom východe z kostola a v nedeľu pri všetkých východoch. Jej zapálením 2.11., na Pamiatku všetkých verných zosnulých podporíte aktivity zamerané na ochranu života od počatia, ľudskú dôstojnosť a rodinu. Bližšie informácie nájdete na plagátoch.
  • UPeCe Prešov – tématický večer. Milí priatelia, v pondelok 22. októbra o 19.oo do UPeCe (Jarková 77, Prešov) pozývame na prednášku s diskusiou o prirodzenej možnosti regulovať manželskú plodnosť (počet detí), ktorá morálne nezaťažuje svedomie hriechom. Téma je zvlášť vhodná pre mladých a pre novomanželské páry. Hosťom je MUDr. František ORLOVSKÝ.
  • Spovedať pred Dušičkovou oktávou budeme:
    • štvrtok (25.10.): 16:00 – 19:30
    • piatok  (26.10.): 19:00 – 20:00