Aktuálne farské oznamy z nedele 21. februára

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 21. februára:

• Dnes o 14.45 sa pomodlíme Korunku k Božiemu Milosrdenstvu. O 15.00 bude Krížová cesta, ktorú si pripravili seniori.
  • Opäť máme v ponuke Veľkonočné baránky. Vyrobili ich veriaci z farnosti Pavlovce nad Uhom. Odporúčaným milodarom 5€ pomôžete obnove kostola vo Vysokej nad Uhom, rodisku Anky Kolesárovej (prebieha proces blahorečenia), ktoré je miestom pútí.
  • V utorok po sv. omši o 9.00 pozývame všetkých seniorov – členov aj nečlenov denného stacionára FIDEA na duchovné dopoludnie pod názvom „Autorské čítanie“ s  hosťom Jankom Krupom a s p. kaplánom Martinom.
  • CVČ sv. JPII. pozýva mladé mamičky s deťmi na cvičenie zumby, vždy v stredu od 10.00 do 12.00 v tanečnej sále CVČ na 1. poschodí.
  • Pôstna duchovná obnova pre seniorov s p. kaplánom Edvinom bude 2. – štvrtok od 15.00 v Kaplnke Božieho Milosrdenstva na Poliknike Sekčov.
  • V piatok nás navštívi Dominika Gurbaľová, mladá speváčka, ktorá sa chce aj s nami podeliť s darmi, ktoré dostala. Na mládežníckej sv. omši a po nej ponúkne svoje piesne chvál a tiež svedectvo. Pozvaní sú najmä mladí a birmovanci.
  • Prihlasovanie na lyžovačku/vychádzku do Tatier je už uzavreté. Odchádzame v sobotu 27.2. o 7.00 z parkoviska pri PC.
  • Koinonia Ján Krstiteľ a spoločenstvo ESPÉ pozývajú mladých na festival Victory, a to 27.2. o 15.00 v Košiciach v aule na Hlavnej 68. Vstup voľný. Bližšie informácie sú na plagáte.
  • V sobotu 27.2. od 14.00 sa v Konkatedrále sv. Mikuláša uskutočnia prednášky Fatimské posolstvá – znamenie časov. Okrem iných sa prihovorí aj o. Maroš Kuffa. Informácie sú na plagátoch.
  • Pri východoch z kostola nájdete formuláre na 2 %. Ďakujeme za podporu nášho farského občianskeho združenia Kráľ Sekčova. Formulár nájdete aj našej farskej internetovej stránke.
  • Prosíme vás podporiť hlasovanie za obnovu fresiek na prešovskej Kalvárii. Hlasovať môžete na stránke:
    vub.sk/fresky. Link je aj na stránke našej farnosti.

Sv. omše Šalgovík: pondelok, streda, piatok 18.00, nedeľa 9.00