Aktuálne farské oznamy z nedele 19. októbra

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 19. októbra.

• Dnes popoludní bude mariánske večeradlo o 14.30, sprevádzané mariánskou akadémiou. Spevmi ho bude doprevádzať Zbor Krista Kráľa. Tento mesiac je venovaný Panne Márií a tak vás pozývame (na  1 hod. J) k modlitbe ruženca
  • Dnes sa v Katolíckej Cirkvi slávi misijná nedeľa. Pri tejto príležitosti sa koná celosvetová zbierka na podporu misií. V našom kostole ju budeme mať o týždeň v nedeľu.
  • Blíži sa tzv. Týždeň Cirkvi pre mladých, preto pozývame na stretko tých, ktorí sa chcú zapojiť do prípravy aktivít na toto podujatie. Stretko bude na budúcu sobotu o 19.00 na fare.
  • Aj tento rok kúpou tzv. Sviečky za nenarodené deti (1 €), môžete podporiť aktivity pro – life organizácie Fórum života. Hlavnou myšlienkou tejto akcie je spojiť Pamiatku na všetkých zosnulých so spomienkou na deti, ktoré sa nemohli narodiť, lebo zomreli pri spontánnom alebo umelom potrate.
  • V predaji je nové číslo Kuriéra Krista Kráľa (cena: 0,50 €). Dočítate sa v ňom ( okrem iného) viac o našom p. kaplánovi Martinovi, deti v ňom nájdu súťaž na detskú sv. omšu…
  • V predaji nájdete nové a obsahovo veľmi pekné CD s názvom VIAC. Sú na ňom chválové piesne (vhodné aj na súkromnú modlitbu). Vydalo ho prešovské spoločenstvo Maranatha a hudobne, či spevácky sa na ňom podieľali viacerí s našej farnosti. Cena: 10 €.
  • Členovia SSV si môžu po sv. omši pri hl. vchode vyzdvihnúť kalendáre a podielové knihy.