Aktuálne farské oznamy z nedele 19. júna

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 19. júna:

• Mariánske večeradlo bude dnes o 14.30.
  • Stále platí pozvanie pre mladých na stretnutie so sv. Otcom Františkom do Čenstochovej v Poľsku, kde zavíta tesne pred samotnými SDM. Odchod 27. júl, noc vonku – v spacákuJ, 28. júl – stretnutie so sv. otcom a návrat domov. Cena za autobus 20 eur. Prihlásiť sa môžete len so zaplatením poplatku za cestu v sakristii do piatku. Máme ešte 18 voľných miest.
  • V piatok večer bude sv. omša ďakovná pre študentov na záver šk. roka – tzv. Te Deum.
  • V sobotu večer o 19.00bude na ihrisku grilovačka pre mladých na záver šk. roku. Nemusíte nosiť vysvedčenia na podpálenie ohňa – gril máme plynový, ale klobásky J.
  • Na budúci rok (1.7.2017) bude naša farnosť sláviť 20 výročie od jej zriadenia. Preto od budúcej nedele začneme sláviť jubilejný rok farnosti, počas ktorého plánujeme pripraviť pre vás viacero aktivít a podujatí, ktorých cieľom bude zjednotiť naše sekčovské farské spoločenstvo a viac sa povzbudiť v duchovnom živote. Vyvrcholením by bol dvojdňový festival v takomto čase na budúci rok. Pripravujeme aj knižnú publikáciu, ktorá by zmapovala život v našej farnosti za 20 rokov. Až by ste mali doma fotografie z čias, keď sa kostol začal stavať, resp. keď ešte nestal, tak nám ich požičajte.

Prvé podujatie pri tejto príležitosti bude na budúcu nedeľu: Bude to zábavný program pre deti v areáli kostola. Začne o 13.00. K dispozícii budú šmýkačky, trampolíny, autíčka, skákaci hrad jazda na koníkoch …

Okrem toho bude večer po sv. omši v kostole koncert chvál pod vedením kapely Godknows z Prievidze a životné svedectvo Petra Liptáka – bývalého narkomana, teraz závislého na Ježišovi.

• Dnes po sv. omši je zbierka na kostol. ďakujeme za milodary.

Šalgovík:

1. omše: streda, piatok – 18.00, nedeľa: 9.00