Aktuálne farské oznamy z nedele 19. februára

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 19. februára. Vrátane programu bohoslužieb na Popolcovú stredu.

– Dnes popoludní bude mariánske večeradlo o 14.30.
– Na Popolcovú stredu je prísny pôst. Sv. omše sú o 6.00, 9.00, 12.00, 16.00 a 18.00.
Modlitba krížovej cesty začne v piatky o 18.00 a po nej bude pokračovať sv. omša.
– Pri východoch z kostola nájdete tlačivo na darovanie 2% z vašich daní pre naše občianske združenie Kráľ Sekčova. Takisto si ho môžete stiahnuť aj z našej farskej stránky (sekcov.fara.sk). Ďakujeme všetkým, ktorí týmto spôsobom podporia našu farnosť. Vyplnené tlačivo spolu s dokladom, ktorým vám dá váš zamestnávateľ, nám môžete doniesť do konca apríla.

– Lyžovačku do Krynice– Poľsko pripravujeme na 25. februára (sobota). V prípade záujmu je možné sa prihlásiť v CVČ alebo priamo na web stránke centra.
– Dnes od 15.00 v CVČ pozývame deti a ich rodičov stráviť nedeľné popoludnie v karnevalovom rytme. Dobrá nálada a program a ceny za najlepšie masky sú pripravené.
– Do pozornosti dávame možnosť prihlásiť deti od 6 do 14 rokov na denný pobyt v CVČ počas jarných prázdnin. Pripravený je bohatý športovo-snehovo-výletový program. Bližšie info v centre v pracovných dňoch od 10.00h do 17.00h alebo na web stránke centra.
– Dnes po sv. omši je zbierka na náš kostol. Pán Boh zaplať.
– O týždeň je celoslovenská zbierka pre potreby Katolíckej charity.