Aktuálne farské oznamy z nedele 17. novembra

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 17. novembra.

– Mariánske večeradlo bude dnes o 14.30.
– Na budúcu nedeľu pri sv. omši o 11.00 budeme sláviť odpustovú slávnosť Krista Kráľa. Zároveň v tento deň je aj ukončenie Roku viery. Slávnostnú sv. omšu bude sláviť košický pomocný biskup Mons. Stanislav Stolárik. Srdečne pozývame vás i vašich príbuzných a známych.
– Od minulého roka máme v našej košickej katedrále relikvie sv. Ondreja, apoštola, ktorý je patrónom našej arcidiecézy. Každoročné sa pred jeho sviatkom (30.11.) koná púť všetkých farnosti do katedrály. Pre náš dekanát je stanovený dátum 28.11. (štvrtok). Pripravujeme autobus aj z našej farnosti. Pôjde o 16.00 z parkoviska. Záujemcovia nech sa do budúcej soboty nahlásia v sakristií s poplatkom 2 € za autobus.
– Dnes po sv. omši je zbierka na kostol v Šalgovíku. Konkrétne na oltár. Ďakujeme za akúkoľvek finančnú pomoc. Na našej internetovej stránke nájdete aj číslo účtu, na ktorý môžete prispieť. /4008021138/7500 /
– Veľmi akútne potrebujeme na pondelok a utorok v Šalgovíku brigádu od 12.00. Bude pristavený kontajner a potrebujeme vypratať okolie a vykonať terénne úpravy. Prosíme, aby ste neodignorovali túto prosbu. Aj od vašej pomoci záleží, či na Vianoce budeme sláviť už v novom kostole.