Aktuálne farské oznamy z nedele 17. februára

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 17. februára.– Krížová cesta bude dnes o 15.00. Pripravuje ju hnutie Neokatechumenátna cesta.
Pozývame deti, ktoré chodia na sobotňajšie stretká na faru, zajtra (v pondelok) na stretnutie na faru o 10.00. Navštívime výrobňu hostií tu v Prešove.
Celý tento týždeň (počas jarných prázdnin) od 7.30 do 15.30  je v PC pripravený pre deti vo veku od 7 do 13 rokov program, na ktorý vás srdečne pozývame. Poplatok je 3€/deň. Strava a pitný režim v cene.
Ďalšie stretnutie pre tých, ktorí žijú v rozvedených manželstvách bude v stredu (20.2.) o 17.00 v Katolíckom kruhu na Jarkovej ulici. Téma: Právne riešenie situácie rozvedených.
V priestoroch Gymnázia a Cirkevnej základnej školy s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča na Bernolákovej ulici sa plánuje otvoriť jazyková škola. Ak máte záujem študovať na jazykovej škole z radov detí, mládeže alebo dospelých, prosíme nahlásiť, o aký cudzí jazyk máte záujem. Kontakt si môžete odtrhnúť na nástenke. Taktiež si môžete zobrať aj ich časopis Nápadníček.
Spoločenstvo Net for God vás pozýva na otvorené stretnutie pri  filme a modlitbe. Film nás zavedie do kláštora, kde padajú bariéry medzi cirkvami a krajinami. Uskutoční sa na budúcu sobotu (23.2.) o 19.00 v PC na prízemí.
Vo farnosti Nižná Šebastová začínajú v sobotu ľudové misie. Program nájdete na výveske.
Dnes je celoslovenská zbierka na charitu. Vďaka za milodary.
Pri východoch z kostola nájdete formuláre na darovanie 2 % z vašich daní na naše občianske združenie Kráľ Sekčova. Nájdete ho taktiež na našej internetovej stránke (www. sekcov.fara.sk). Ďakujeme všetkým, ktorí, podporíte našu farnosť. Vyplnené tlačivo spolu s dokladom, ktorý vám dá váš zamestnávateľ, nám doneste, prosím, do konca apríla. Chceme osloviť aj podnikateľské subjekty a firmy, resp. tých, ktorí ešte nikdy nikde nepoukázali 2 %, aby nám ich darovali. Štát nám nedáva ani cent, preto nenechajme „prepadnúť“ hoci aj malú sumu štátu.