Aktuálne farské oznamy z nedele 16. novembra

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 16. novembra.

• Na budúcu nedeľu pri sv. omši o 11.00 budeme sláviť odpustovú slávnosť Krista Kráľa. Hlavným celebrantom bude o. Jozef Dronzek, dekan a farár Farnosti sv. Mikuláša v Prešove. Srdečne pozývame vás i vašich príbuzných a hostí.
  • Dnes popoludní o 14.30 bude mariánske večeradlo.
  • Veľký zbor bude mať skúšku v pondelok o 19.00 v PC.
  • Stretko lektorov bude v utorok po večernej sv. omši v PC.
  • Modlitbové stretnutie rozvedených katolíkov bude v utorok o 17.00 v Katolíckom kruhu
  • Centrum pre rodinu na Sigorde ponúka Duchovné cvičenia pre rozvedených a nesviatostne sobášených v dňoch od 28.11. – 30.11. V prípade záujmu kontaktujte Centrum pre rodinu.
  • Dnes po sv. omši je mesačná zbierka na kostol.

Pokračujeme v programe Týždňa Cirkvi pre mládež v našej farnosti:

• Dnes (nedeľa) večer všetkých mladých špeciálne pozývame zabaviť sa na Exotic párty, ktorá sa začne o 19.30 v PC. Ako vstupné si prineste niečo „pod zub“.
  • V pondelok vás pozývame stráviť čas pri Kríži SDM, ktorý bude v našom kostole od cca. 10.30 do 12.00. Pripravený je zaujímavý program. Popoludní je kríž v konkatedrále, sv. omša je o 17.00, po nej pásmo Premenená bolesť. Peši ta poputujeme od nášho kostola o 16.00.
  • Tým, ktorí sa nahlásili na koncert chvál GODZONE pripomíname, že odchod autobusu je v utorok 18.11. o 15.30 z parkoviska od kostola. Predpokladaný návrat je o 22.00.
  • V stredu o 17.15 mladí putujú na Šalgovík, kde bude sv. omša, večer chvál a agapé. Ako výraz našej ochoty slúžiť nezabudnite priniesť ako obetný dar potraviny pre rodiny v núdzi.
  • Vo štvrtok je po večernej sv. omši do 20.00 adorácia so spevmi z Taizé, ktorá pokračuje do polnoci.
  • V piatok je pre mladých pripravená nočná hra Agent, súťaží sa v 4 členných skupinách, začína sa po sv. omši a potrvá do neskorých večerných hodín. Teplo sa oblečte!