Aktuálne farské oznamy z nedele 15. septembra

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 15. septembra.

 

– Dnes o 14.00 majú všetci birmovanci spoločné modlitbové stretnutie v našom kostole. Nezabudnite si, prosím, priniesť podpísané prihlášky na kurz formácie, ktoré ste  dostali od animátorov.
– Mariánske večeradlo bude dnes o 14.30.
– Stretnutie lektorov bude v utorok o 18.45 v PC na prízemí. Ak by sa chcel niekto z vás  pridať k lektorom, radi ho na stretnutí privítame.
– Na budúcu sobotu po večernej sv. omši bude moderovaná krížová cesta za nenarodené deti, spojená s videoprojekciou.
– Na budúcu nedeľu si budete môcť kúpiť nové číslo Kuriéra Krista Kráľa.
– Pochod za život sa uskutoční na budúcu nedeľu v Košiciach. Bolo by veľmi vhodné, aby sme takéto podujatie svojou účasťou podporili práve my katolíci, ktorí máme v dnešnom svete ohlasovať „Evanjelium života“, teda úctu k človeku od počatia po prirodzenú smrť. Samotný pochod začína o 14.30 a potrvá cca hodinu. Avšak sprievodný program na pódiu začína už o 12.30 na Hlavnej ulici. Dopoludnia v jednotlivých kostoloch v Košiciach sv. omše slávia biskupi z celého Slovenska. Odchod autobusu, v ktorom pôjdu birmovanci je o 9.00 z parkoviska pri obchodnom centre Lidl. Odchod autobusu, v ktorom pôjdu prihlásení seniori je o 12.30 z parkoviska pri kostole. Ostatní využije buď osobnú dopravu autom, resp. vlakom. Odchod osobných vlakov do Košíc: 10:01; 12:01; 13:13. Rátajte s tým, že obsadenosť vlakov bude väčšia ako zvyčajne a tak využite vlak, ktorý ide o 12:01.
– Dnes po sv. omši je zbierka na dokončenie rekonštrukcie kostola v Šalgovíku. Ďakujeme vám za akúkoľvek pomoc.