Aktuálne farské oznamy z nedele 12. júna

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 12. júna:

  • Stretnutie lektorov bude v utorok po večernej sv. omši v PC. Radi privítame aj nových lektorov, ktorí chcú poslúžiť čítaním Božieho Slova pri liturgii.
  • V piatok bude večernú sv. omšu sláviť novokňaz Dušan – náš bývalý diakon, ktorý bol včera vysvätený za kňaza.
  • CVČ pozýva na exkluzívnu exkurziu do opálových baní pri Červenici. Akcia sa koná na budúcu sobotu (18.6.). Stretnutie je pred baňou o 9.00. Doprava vlastná. Vstupné 5 €. Je potrebné sa prihlásiť na mailovej adrese: jarohudak000@gmail.com do stredy.
  • Na budúcu nedeľu bude mesačná zbierka na kostol.
  • Nadačný fond Credo organizuje v dňoch 8. – 10. júla 2016 duchovnú obnovu s obľúbeným charizmatickým katolíckym kňazom z Indie P. Jamesom Manjackalom. Duchovna obnova je pod záštitou o. arcibiskupa Bernarda Bobera. Duchovná obnova v Košiciach bude trojdňová. Súčasťou každého dňa bude svätá omša, adorácia, chvály, príhovory otca Jamesa a modlitby za uzdravenie. Prihlasovanie na túto duchovnú obnovu: on-line prihláška:

www.duchovniobnova.cz, telefón:  0944 332 207  (pracovné dni 8.00–10.00 a 13.00– 15.00 hod.), e-mail: info@duchovniobnova.cz

  • Iba niekoľkí mladí z našej farnosti sa zúčastnia SDM v Krakowe. Je tu však pozvanie aj pre ďalších mladých ísť spoločne autobusom na stretnutie so sv. Otcom Františkom do Čenstochovej v Poľsku, kde zavíta tesne pred samotnými SDM. Odchod 27. júl, noc vonku – v spacákuJ, 28. júl – stretnutie so sv. otcom a návrat domov. Cena za autobus 20 eur. Prihlásiť sa môžete len so zaplatením poplatku za cestu v sakristii.

 

Šalgovík:

  1. omše: streda, piatok – 18.00, nedeľa: 9.00