Aktuálne farské oznamy z nedele 13. januára

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 13. januára.

Stretnutie Hnutia spoločenstva rozvedených kresťanov katolíkov sa uskutoční v utorok (15. 1.) o 17.00 sa v Katolíckom kruhu (ul. Jarková). Ide o modlitbové stretnutie, kde budú pozvaní hostia, ktorí sa venujú tejto problematike a vysvetlia náležitosti týkajúce sa pristupovania k sviatostiam.
– Cirkevná ZŠ sv. Gorazda na Solivare pozýva na zápis do 1. ročníka v dňoch 15. – 18. januára do 17.00. Podrobnosti nájdete na výveskách.
– Gr. kat. cirkevná škola bl. P. P. Gojdiča na Bernolákovej ulici pozýva na zápis od 15. do 21. januára. Podrobnosti nájdete na výveske.
– Stretnutie záujemcov o tohtoročnú púť do Sv. Zeme bude vo štvrtok po večernej sv. omši v miestnosti za oltárom.
– Ak vás oslovili piesne, ktoré ste počuli na sv. omši, tak po jej skončení si ich môžete zakúpiť pri hl. vchode, alebo neskôr v sakristii nášho kostola. Cena Cédečka je 7 €. Zároveň aj takýmto spôsobom môžete pomôcť rodinám s onkologicky chorými pacientmi, ako aj núdznym v našej farnosti.
– Na budúcu nedeľu bude zbierka na náš kostol.