Aktuálne farské oznamy z nedele 12. januára

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 12. januára:

• Dnešnou nedeľou končí Vianočné obdobie.
  • Popoludní o 14.30 bude modlitba posvätného ruženca.
  • Dnes po ruženci o 15.00 vás pozývame na biblickú prednášku na tému: kniha Tobiáš. Uskutoční sa v kostole. Hosťom bude doc. Róbert Lapko ThD., PhD. Po prednáške bude ďalšie kolo biblickej súťaže.
  • Stretko lektorov bude v utorok (14.1.) po večernej sv. omši v PC.
  • Formačné stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí bude na budúcu  sobotu (18.1.) v dvoch termínoch o 9.00 a 10.30  v  PC na 1. poschodí. ZŠ Šrobárová o 9.00 a ZŠ Sibírska a ostatné školy o 10.30. Keďže príprava detí na 1. sv. prijímanie je v prvom rade úlohou samotných rodičov, tak budeme radi, ak naše pozvanie prijmete.
  • V sobotu 18.1. o 9.00 bude v CVČ kalčetový turnaj pre mladých, dievčatá aj chlapcov z našej farnosti od 16 rokov. Záujemcovia o účasť sa môžu registrovať na farskej stránke, alebo na facebooku našej farnosti do 15.1. vrátane. Nakoľko je počet hráčov obmedzený, je dobré nahlásiť sa čo najskôr.
  • Spoločenstvo Maranatha pozýva mladých nad 18 rokov na duchovnú obnovu, ktorá bude na budúcu sobotu v KPC na Šváboch. Bližšie info na stránke spoločenstva Maranatha.

Opál: nedeľa: 11.45

Šalgovík: streda, piatok: 18.00, sobota: 7.00, nedeľa: 9.00.