Aktuálne farské oznamy z nedele 11. novembra

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 11. novembra.

Stretnutie lektorov bude v utorok (13.11.) po večernej sv. omši v PC na prízemí.

– Program Týždňa Cirkvi pre mládež nájdete na plagátoch alebo na našej webovej stránke.

– Milé prvoprijimajúce deti, srdečne vás pozývame dňa 14. 11. (streda) o 16.00 do Pastoračného centra bl. Jána Pavla II. (prízemie) na príjemné popoludnie s bohatým programom pod názvom „Mladí deťom“ v rámci Týždňa cirkvi pre mladých. Máme pre vás pripravený bohatý program a sladkú odmenu.

– Záujemcovia o koncert Petra Rubika (Opisanie swiata), ktorý bude 23.11. o 19.00 v košickej Steel Aréne, sa môžete prihlásiť v kancelárií na fare. Cena lístka bez dopravy je 25 €.

– Na budúcu nedeľu (18.11.) bude zbierka na náš kostol.