Aktuálne farské oznamy z nedele 10. septembra

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 10. septembra:

• Prvé stretko detského zboru bude v pondelok o 17.00 v PC. Prosíme o účasť aj jedného z rodičov. Samozrejme, pozývame aj nové deti, ktoré by chceli spievať v zbore.
  • Prvá detská sv. omša bude v stredu o 18.00. Po nej bude stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí v kostole.
  • Vo štvrtok na Sviatok Povýšenia Kríža bude naviac sv. omša o 6.00.
  • V piatok na Slávnosť Sedembolestnej Panny Márie budú sv. omše ako v nedeľu.
  • V sobotu o 10.00 bude stretnutie miništrantov na fare. Pozývame aj nových miništrantov.
  • Na našej cirkevnej materskej škôlke na Ďumbierskej ulici máme ešte voľné miesta. Rodičia môžu kontaktovať priamo škôlku.
  • V CVČ sa ešte do štvrtku môžete zapísať do krúžkov v čase od 17.00 do 19.00.
  • Odpust na našej prešovskej Kalvárií bude v nedeľu o 10.00. Z tohto dôvodu nebudú sv. omše v Konkatedrále o 10.00 a o 11.30.
  • Oznam pre lektorov: Najbližšie stretko bude o týždeň v utorok 19.9. Plánovaná grilovačka, ktorá mala byť na sviatok Sedembolestnej PM nebude. Nový termín si dohodneme na stretku.
  • V malej dedinke Brežany (farnosť Bajerov) stavajú kostol a prosili nás o pomoc. Na budúcu nedeľu po sv. omšiach kúpou výrobkov, ktoré donesú im môžete pomôcť.