Aktuálne farské oznamy z nedele 10. júna

Ponúkame vám farské oznamy, ktoré ste si mohli vypočuť pri svätých omšiach v nedeľu 10. júna.

– Športfest dnes pokračuje zo začiatkom o 13.30. Zároveň pozývame výhercov zo soboty, aby prišli na slávnostné ukončenie a vyhodnotenie 17.30, kedy bude aj spoločné fotografovanie.

– Na výveskách pri dverách sa nachádza zoznam potravín, ktoré budeme potrebovať na Farfest. Radi privítame Vašu pomoc.

– Na budúcu nedeľu bude zbierka na Farfest, ktorý bude o dva týždne v nedeľu 24. júna. Sv. omšu bude sláviť o. Michal Zamkovský, redemptorista. Program a účinkujúcich si môžete všimnúť na výveskách. Budeme radi, ak urobíte reklamu Farfestu vo svojom okolí, tam kde študujete, pracujete. Pozvite svojich príbuzných…

– Náš bývalý diakon René bude mať v sobotu v košickej katedrále kňazskú vysviacku o 10.00 a v nedeľu primície v Humennom na sídlisku Pod Sokolejom. Začnú o 10.00.

– Spoločenstvo Net for God Vás pozýva na stretnutie pri modlitbe a filme. Titul filmu : „Ďakujem Thais“. Stretnutie sa uskutoční v sobotu 16.6. o 19:00 hod. v Pastoračnom centre na prízemí. Bližšie informácie sú na výveskách.

– Tvorcovia muzikálu Farár z Marsu vás pozývajú na nový muzikál z ich dielne s názvom Volajte ma Meggy. Predpremiéra sa uskutoční na budúcu nedeľu o 18.00 v kine Scala. Predpredaj vstupeniek v predajni hudobnín Melódia – Hlavná 62 v Prešove. Viac informácií na plagátoch.

– Nové číslo Kuriéra vyjde na budúcu nedeľu.

– Stretnutie lektorov v utorok nebude. Prosíme, aby sa zapísali v sakristii.

– Tábor pre deti v lete bude tohto roku od 9. do 14. júla v Belej nad Cirochou:
vek: 7 – 14 rokov (2. až 8. r. ZŠ)
cena: 35 € (súrodenci 33€)
prihlášky sú v sakristii
Viac info na plagátoch a www. srdcom.sk. Počet detí je limitovaný na 48, takže prihlásiť sa je potrebné čo najskôr.